Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové obrázky ze hry+nové informace! Aktualizováno

12. 4. 2007

Nové obrázky ze hry+nové informace! Aktualizováno

středa, 11 dubna 2007, 21:26
Stránka Worthplaying.com zveřejnila pět nových obrázků ze hry Harry Potter a Fénixův řád. Jedná se o obrázky z verze pro xbox 360, na nich je mimochodem i Brumbál a Voldemort. Objevily se také nové informace.

Více v článku.

Obrázky: první, druhý, třetí, čtvrtý, pátý (Nebelvírská spol. místnost, nádvoří, Komnata nej. potřeby, Voldemort vs. Brumbál, schodiště)

Info:
* Prozkoumejte filmové Bradavice a objevte kouzelná tajemství, při kterém používáte nový systém hraní a kouzlení. Mluvte s portréty na stěnách, splňte jejich mise a obdržte kódy pro "zkratky" v Bradavicích. Hráč může ovlivňovat všechno, co mu přijde do cesty. Můžete sbírat body a odhalovat tajemství v Komnatě nejvyšší potřeby.
* Najděte a verbujte členy Brumbálovy armády. V této hře si hráč může vybrat, co bude dělat. Takže žádný stereotyp jako v Ohnivém poháru.

* Splňte mise pro učitele a účastněte se hodin Bylinkářství, Přeměňování, Lektvarů a Věštění, abyste se naučili na N.K.Ú. Otevírejte tajné prostory hradu.

* Hrajte klíčové momenty z filmu, od útoku mozkomorů v Kvikálkově po bitvy na Ministerstvu kouzel. Hrad je vyroben podle stejných podkladů použitých ve filmu. Hlavy herců byly naskenovány, aby vše bylo opravdu realistické a opravdové jsou i jejich hlasy. Hlavní hudbu z filmu uslyšíme při hraní také.

* Leťte s Fredem a Georgem pryč z Bradavic při jejich útěku před Umbridgeovou. Hrajte za Siriuse, abyste ochránili Harryho a postavte se proti Bellatrix Lestrangeové a Luciusovi Malfoyovi. Hrajte za Brumbála v duelu proti Voldemortovi.

* Tato hra má grafiku nové generace a nový systém ovládání. A bude zde také možnost stáhnout ji z EA vebu, samozřejmě placeně.

*Ve hře se budete moci naučit 6 průzkumných kouzel a 7 bojových kouzel.


Na čem se bude hrát?? : Wii, PS3, Xbox 360, PS2, PSP, NDS, GBA, a PC.

zdroj:potterweb.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář